Stævneinformation sæson 2022/23

 Stævne      link
DM - Langebane Junior     2.-5. juli 2023  K1 - kravtid  
DM - Langbane  22.-25. juni 2023  K1 - kravtid  
DM-årgang Langbane  27.-30. juni 2023  K1/K2 - kravtid  
Fässingedoppet - Sverige  10.-11. juni 2023  Alle  
Farum Cup 2023  2. -4. Juni 2023  Alle  
NS Mini - Frederikssund  29. maj 2023  Talent/K3/K2  
4H Meet - Helsingør      18. maj 2023  K1/K2  
Klubmesterskab Klublang - Helsinge  13. maj 2023  Alle  
Hillerød Cup 2023     Alle  
NS Mini - A6  29. april 2023  Talent/K3/K2  
Gubbistævne - Helsinge  15. april  Alle  
Danish Open  1. - 4. April  K1 - Kravtid  
Påsketræningslejr - Skive  1. - 6. april 2023  Talent/K3/K2  
Danske Junior  23. -26. marts 2023  K1  
NS Mini - Helsinge 12 marts 2023   Talent/K3/K2  
Øst junior og senior langbane        3.-5. marts 2023  K1 - kravtid  
Danske Årgang Kortbane - Esbjerg  3.-5. februar 2023  K1/K2 - kravtid  
NS Mini - Hillerød  28. januar 2023  Talent/K3/K2  
Sponsorsvøm - Helsinge  21. januar 2023  Alle  
SJEB Vinter Cup - Haslev14. Januar 2023AlleSJEB Vinter Cup Haslev 2023 invitation.docx
Nytårsbrunch - Helsinge  7. januar 2023 kl. 9  Alle  
4H Meet - Helsingør  2. januar 2023  K1/K2  
DM - Kortbane - Vejle  15.-18. december 2022  K1 - kravtid  
4H Meet - Hillerød  4. december 2022  K1/K2  
Klubmesterskab - Helsinge  25.-26. november 2022     Alle  
DM-Hold Åben turnering - Odder  17.-19. november 2022  K1/K2 DM Hold 2022 invitation Odder.pdf
Deltagerliste til DM Hold.pdf
NS Mini - Farum            6. november 2022  Talent/K3/K2 Invitation.docx
DM-Junior - Esbjerg   3.-6. november 2022  K1 - Kravtid Invitation 
DM Junior kortbane 2022 - Oversigt over tilmeldinger.pdf
Regionsstævne Børnestævne - Frederiksværk  29.-30. oktober 2022  K3/K2 - Kravtid Invitation
Lokal info.pdf
TidsplanAfsnit 1 Lørdag.pdf
TidsplanAfsnit 2 søndag.pdf
Deltagerliste Yngste.pdf
Regionsstævne årgangssvømmer- Holbæk  29.-30. oktober 2022  K3/K2 - kravtid Invitation
Tidsplan_Lørdag 29 oktober Regionalt Holbæk.pdf
Tidsplan_Søndag 30. oktober regionalt Holbæk.pdf
Deltagerliste
Aargangssvoemmer.pdf
Øst kortbane Junior og Senior  - Tastrup  7.-9. oktober 2022  K1 - kravtid Invitation 
Deltagerliste Oest Junior.pdf
NS Mini - Frederiksværk   1. oktober 2022  Talent/K3/K2 Invitation
Hillerød Cup  24.-25. september 2022  K1/K2/K3 Invitation
Deltagerliste
4H Meet - Helsinge   10. september 2022  K1/K2

Invitation
Tidsplan
Deltagerliste 







Følg med

Nyheder - Vis alle

Events - Vis alle